Yaz Dekorasyonu

Yaz Dekorasyonu

Havaların oldukça hızlı bir şekilde ısınmaya başladığı günümüzde her birimiz evlerimize geldiğimizde rahat bir nefes almak, ferahlamak isteriz fakat; bu çoğu zaman gerçekleşmeyebilir. Ev dekorasyonun yanlış renk seçimi gerçek anlamda ferah bir eve kavuşmanızın önüne geçerek, boğucu bir hal alır. Renk seçimi oldukça önemlidir. Özellikle ilkbahar ve yaz aylarında ev dekorasyonunda renk seçiminizi açık, ferahlatıcı etkileri bulunan renklerden yana kullanmalısınız.

Mobilyalarınız Nasıl?

Ev dekorasyonu unsurları arasında bulunan mobilyalarınızı yenilemeye ne dersiniz? Mobilyalarınızın renk tonları duvarlarınız ve diğer unsurlar ile uyumlu değilse; yaz sezonuna uyum sağlayacak bir renk tonuna sahip mobilya ile ferah bir atmosfer oluşturabilirsiniz. Her anlamda güzel bir eve sahip olmak istiyorsanız mobilyalarınızdan tutun da halılarınıza kadar tam bir uyum sağlamalı, farklı renk tonlarını ahenk içerisinde kullanmalısınız. Göz zevkinize güveniyorsanız bu aşamayı rahat bir şekilde geçirebilirsiniz fakat; göz zevkinize güvenmiyorsanız dekorasyon konusunda uzman birinden yardım almalı, tavsiyelerini dinlemelisiniz.

Her mevsimin insanlar üzerinde farklı etkileri bulunmaktadır. Örneğin; kış aylarında insan sıcak ortamlar isteyeceği gibi yaz aylarında ise; haliyle ferah, rahatlatıcı ortamlar aramaktadır. Yaz aylarında evinizde yapacağınız küçük değişiklikler dahi güzel bir eve sahip olmanızı sağlayabilir. Denizcilik unsurlarını duvarlarınızda sergilemeye ne dersiniz? Yaz aylarında duvara asacağınız güzel bir deniz resmi dahi evlerinizin görünüşünü ufak dokunuşlar ile değiştirmenizi sağlayacak, her açıdan memnun edecektir.

Etiketler:,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir