Yatak Odası Renk Fikirleri

Yatak odaları bizim için çok önemlidir. Çünkü bütün bir günün stresini, yorgunluğunu yatak odalarında atabiliriz. Bu odayı kişisel özelliklerimizi yansıtarak düzenleriz.
Eşyalar ve mobilyalar dışında odada kullanacağımız renginde çok önemi vardır. Duvar rengimizi seçerken mobilyalarımıza uygun olması gerekmektedir. Yatak odasında kendinizi rahat ve huzurlu hissedebileceğiniz renkleri seçmelisiniz. Yatak odanızı büyük ya da küçük göstermek için de renk seçimini dikkatli yapmalısınız.
Bu yıl yatak odalarında en çok tercih edilen renkler; mavi, yeşil, beyaz, mor ve turuncudur. Eğer yatak odanızda rahatlatıcı bir ortam hazırlamak istiyorsanız beyaz ve maviyi bir arada kullanabilirsiniz. Mavi ve mavi renginin tonları rahatlatıcı etkiye sahip olduğu için bir hayli tercih edilmektedir. Gri tonları ve toprak tonları da, yatak odaları için oldukça tercih edilmektedir. Mobilyalarınıza uygun renk tonları tercih ettiğinizde bütünlüğü yakalayabilir. Son modaya uygun bir yatak odasına sahip olabilirsiniz.
Yatak odalarına en çok yakışan renklerden biriside mordur. Mor rengi hem yatak odanızı zengin gösterecek hem de canlı renk tonuyla odanıza enerji verecektir.
Yeşil renginin tonları da yatak odalarında oldukça tercih edilmektedir. Yatak odalarına adeta bahar havası vermektedir. Renkli örtüler ve aksesuarlarla yeşil rengi yatak odalarınızı ferahlatacaktır.
Yatak odalarınızda duvar rengi, mobilya rengi ve bunlara uyacak renkte aksesuarları seçtiğinizde son yılı modası yatak odalarına sahip olabilirsiniz.

yatak-dasi-renkleri-08 yatak-dasi-renkleri-06 yatak-dasi-renkleri-05 yatak-dasi-renkleri-04 yatak-dasi-renkleri-01 yatak-dasi-renkleri-02 yatak-dasi-renkleri-03

 

Etiketler:, ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir