Sade Dekorasyon Fikirleri

Sade Dekorasyon Fikirleri

Günümüzde pek çok insanın evlerinde sade bir tasarım tercih ettiği bilinmektedir. Ev dekorasyonunun en önemli taraflarından bir tanesi; renk uyumunun iyi sağlanması ve fazla iddialı unsurların dikkati üzerine çekecek şekilde kullanılmamasıdır. Mobilyalarınız, halılarınız, perdeleriniz, duvar boyalarınız ve daha bir çok faktöre bağlı kalan ev dekorasyonu aşaması öyle göz ardı edilip, baştan savılacak bir aşama değildir. Sadelikten hoşlananlar için birkaç dekorasyon fikrimiz var. Sade banyo dolapları üzerine yazımızı okuyabilirsiniz.

Sade Duvar Boyaları:

Duvar boyalarının ev dekorasyonun geniş bir şekilde etki gösterdiği göz önüne alındığında renk seçiminiz ön plana çıkmaktadır. Duvarlarınızı kaplayacağınız renk tonları ile bambaşka ortamlar yaratabileceksiniz. Bu aşamada iddialı bir görünüm mü yoksa sade bir görünüm mü istersiniz? Bizim tercihimiz sadelikten yana. Tek renk tonlarının hakim olduğu veya birkaç renkten oluşan rahatlatıcı renkler her zaman için uygun bir seçim olacaktır.

Mobilya Renkleri:

Mobilyalarınızı uzun zamandır kullanıyor olabilirsiniz fakat; daha önce hiç düşündünüz mü? Ev dekorasyonuna uyumlu mu? Diye. Mobilya renklerinizin diğer dekorasyon unsurları ile uyumlu olması lazım. Tek renk tonları oldukça revaçta.

Halılarınız Ne Renk?

Halıların vazgeçilmezler arasında bulunduğu bilinen gerçekler arasındadır. Her anlamda güzel bir eve sahip olabilmek adına halılarınızı seçerken dikkatli bir seçim yapmalısınız. Cıvıl cıvıl bir halı tercih ederek, tüm unsurlar ile uyum mu sağlayacaksınız. Yoksa; tek renk seçiminde stabil bir seçim mi yapacaksınız bunun kararı size kalmış.

Etiketler:,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir