OTEL DEKORASYON FİKİRLERİ

OTEL DEKORASYON FİKİRLERİ

               Otellerin kalitesini yıldızlar gösterir. Ama insanlar çoğu zaman yıldız sayısından çok tasarımla kaliteyi belirlemektedir. Kaliteli bir dış dekorasyondan sonra mekan girişinde hoş bir otel dekorasyonu misafirlerinizi karşılamalıdır. Geçmişi çok başarılı bir ülke olarak ziyaretçilerimize sağlayacağımız tasarım imkanları çoktur. Otel iç dekorasyon fikirleri konusunda birçok alternatif bulunabilir. Altı yüz yıl hüküm sürmüş olan Osmanlı’nın figürleri işlemeli koltuklar ve tarihi bir hava bu konuda en güzel örnektir.

Teknolojinin ve dönemin sanallığının soğukluğundan yorulmuş ziyaretçiler bu tarihi yolculuktan çok hoşlanmaktadırlar. Bununla birlikte İngiliz evleri havasında beyaz ve klasik bir dekor da kullanabilirsiniz. Bu hem yabancı misafirlerinizin kendilerini ülkelerinde hissedebilecekleri hem de yerli ziyaretçilerinizin kendilerini yurt dışında dinlendirici bir tatilde gibi hissedecekleri yaratıcı bir dekorasyondur. Bu yaratıcı tasarımların dışında daha modern daha çok kullanılan genel şık tasarımlardan da kullanabilirsiniz. Yine loş ışıklar kırmızı ve altın renkleri zenginliği çağrıştırdığından tercih edilebilir. Kötü bir bölgede yatırım yapmış iseniz mevcut ziyaretçileriniz az olacağından onları güvende hissettirmelisiniz. Bu da daha sade ama şık bir tasarım ve beyaz mavi ve açık mor renkleriyle iç tasarımda kolayca sağlanabilir.

Otel sahipleri otelin konumunu hedef kitleyi ve hatta web sitenin tasarımını dahi göz önünde bulundurmalıdırlar. İnsanlar araştırdıklarında karşılaşıp karar verdikleri yer ile gittikleri yerde aynı ambiyansı beklemektedirler. Birçok iç mimar da bunu göz önünde bulundurmaktadır.

Etiketler:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir