Örnek Çatı Katı Dairesi

Arkadaşlar örnek bir çatı katı dairesi. Evimizin duvarları gördüğünüz gibi kiremitten. Kiremit tek başına biraz eve bakımsız bir hava katar. Fakat kiremit üzerine tablolar, masalar, raflar ve aksesuarlarla süslediğinizde ortaya aşağıdaki gibi muhteşem bir şey ortaya çıkar.

Evimizde pencerenin üst kısımlarına dikkat eder misiniz. Muhteşem bir ışık var sanki gün ışığı havası imajı verilmiş ve çokta güzel olmuş.Sanki o güzelim güneş ışını aydınlık hava eve dalmaya çalışıyor gibi.  Tek kelime ile harika.Ayrıca yatağın ahşap bir platform üzerinde zeminden hafif yükseklikte iyi düşünülmüş. Yani bu odanın ana eşyası ana işlevi yatak odasıdır mesajı verilmiş.Yatağım hemen karşısında masa ve küçük çalışma masası buraya bir yaşam ünitesi havası vermiş.

Yatağım hemen üstündeki tablolarda bir bütünlük bulunmakta. Ayrıca ayanlı dolapla eve genişlik ve ferahlık katmış.Uzun beyaz L tipi koltuk çatı katımıza geniş bir oturma odası gibi görünmesine sebep olmuş.

Yatak odasının tam karşısında bir mutfak mutfağın karşısında kitap rafları ile çalışma odası ile mutfak bir araya getirilmiş.

00 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Etiketler:,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir