Orman İçinde Doğa İle Uyumlu Modern Ev

Her kez beyle bir evde yaşamak ister.Benim içim aktı. Gür bir ormanlığın içinde doğa ile uyumlu ağaçtan oldukça da modern bir ev. Bu tarz evleri görünce insanın dağa çıkası geliyor. Burada gece 4 saatlik uyku insana yeter artar. Son zamanlarda artık sahil kenarları değilde dağlardaki yazlıklar mpda olmaya başladı.Deniz kenarları sıcak, kalabalık yapış yapış.Sürekli bir bitkinlik yorgunluk

Fakat yaylalardaki yazlıklarda havalar serin, temiz hava, sessizlik, doğanın içinde güzel bir uyku.İnsanın ömrüne ömür katılır. Bu yüzden artık son zamanlarda insanlar sadece yazlıklarını değil sürekli oturdukları evlerini doğaya taşımakta. Sizlere aşağıda güzel bir ev fotoğrafları sunacağım.Evmiz doğaya hiç bir zarar nerdeyse verilmeden inşa edilmiş.Ev dekorasyonunda ve inşaasında doğal malzemeler kullanılmış.

Evde oturan insanların doğanın içinde iklimi hissettirilmek için olabildiğince pencere, şeffaf malzemelerden ve teraslardan yararlanılmış. Koltuk takımları, sandalyeler, yerler, mobilyaların tamamı ahşaptan imal edilmiş.Ayrıca evin arka tarafında yer alan havuzda eve ayrı bir güzellik katmış. Ev yerden kazıklarla yükseltilere yapılmış. Sanki bir ağaçtan ev görüntüsü verilmeye çalışılmış .Bence başarılıda olunmuş.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir