OFİS DUVAR DEKORASYON TAVSİYELERİ

OFİS DUVAR DEKORASYON TAVSİYELERİ

   Ofis duvarlarımızın bizlere huzurlu bir çalışma ortamı sağlayabilmesi için seçtiğimiz  renklerin gözleri ve odanın ambiyansını bozacak nitelikte olmaması her açıdan önemli bir unsurdur. Duvar boyasının rengi kadar tavan ve kolonlardaki renklerin dekorlarıyla da bir bütün içinde olması çalışma alanının daha zevkli bir ortama bürünmesini sağlayacaktır.

Duvar boyalarının özellikle düz olmasının kişiler üzerinde olumlu etkiler çağrıştıracağını idea eden uzmanlar çizgili ve çok renkli duvar boyalarının kişilerin olumsuz etkilenmesine neden olabileceğini özellikle sunmuştur. Uzmanlara göre ofis duvar dekorasyonunda daha çok düz ve açık renkleri öneriyorlar. Düz ve açık renkler ofis duvar dekorasyonu açısından günümüz modern ve çağdaş duvar dekoru kriterlerine sahip bir durumdadır. Duvarsa kullanılan yatay sivri ve ahşap lambrilerinde duvarların sade görünümüne inanılmaz derece faydası vardır.

Ofis dekorasyon tavsiyeleri arasında en uygun rengin mavi ve beyaz olduğunu çok açık şekilde söyleyebiliriz ayrıca tavanlarda kullanılan parlak panellerin mavi ve beyaz renk üzerinde  bize gerekli olan ışık enerjisini sağlaması açısından da önem taşır. Duvar dekorasyonun ardından duvar üzerine kullanılan dekoratif saatler de duvarlarımıza hayat verecek  sağlamış olduğu estetik görüntü sayesinde görsel olarak harika bir görüntü sağlayacaktır. Saat seçeneğiyle birlikte ofis tarzı yerlere uygun olan dekoratif tablolar da ofis duvarımıza renk katacaktır yalnız edindiğimiz saat ve tablolar  bağlı bulunduğu duvar rengine çokta ters düşmemesi ofis’in görsel anlamdaki estetiğini bozmamış olacaktır.

Etiketler:,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir