New York’un En Pahalı Dairelerinden Birini Görmek İster misiniz?

Sayın takipçilerimiz sizlere bu yazımızda gökdelenler şehri olan ABD’ de paranın kalbinin attığı New York şehrinin en pahalı apartman dairesini sizlere tanıtmak istiyorum. Bu apartman dairesini Rus oligark Dmitry Rybolovlev kızı, Ekaterina Rybolovleva aşağıdaki fotoğrafları bulunan daireyi 88.000.000 $ satın aldı. 

Central Park manzaralı bu paalı dairemiz 630 metre kare genişliğinde.Apartman dairesinin  dört yatak odası, 186 metrekare ve iki baca bir terasa sahiptir. Size ilginç bir bilgi daha vermek istiyorum.Bu daireyi satın alan kişi 22 yaşında. Dairede yüzme odası, sinema odası da bulunmakta.

Aslında dairenin en büyük avantajı yada bu kadar pahalı olmasının nedini. Gökdelenlere oldukça yakın olması ve en önemlisi New York’un dünyaca ünlü parkına manzarası olması. Para karşı sa dairenin büyük bir balkonu bulunmakta.Şehrin içinde bir orman manzaralı bir balkon şehrin o yoğun hayatına maruz kalanlar için bir tedavi noktasıdır.

new-yorkta-pahali-daire-1 new-yorkta-pahali-daire-2 new-yorkta-pahali-daire-3 new-yorkta-pahali-daire-4 new-yorkta-pahali-daire-5 new-yorkta-pahali-daire-6 new-yorkta-pahali-daire-7 new-yorkta-pahali-daire-8 new-yorkta-pahali-daire-9 new-yorkta-pahali-daire-10 new-yorkta-pahali-daire-11 new-yorkta-pahali-daire-12 new-yorkta-pahali-daire-13 new-yorkta-pahali-daire-14 new-yorkta-pahali-daire-15 new-yorkta-pahali-daire-16 new-yorkta-pahali-daire-17 new-yorkta-pahali-daire-18 new-yorkta-pahali-daire-19 new-yorkta-pahali-daire-20 new-yorkta-pahali-daire-21 new-yorkta-pahali-daire-22 new-yorkta-pahali-daire-23 new-yorkta-pahali-daire-24 new-yorkta-pahali-daire-25 new-yorkta-pahali-daire-26 new-yorkta-pahali-daire-27 new-yorkta-pahali-daire-28 new-yorkta-pahali-daire-29 new-yorkta-pahali-daire-30

Etiketler:, ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir