Modern Mutfak Örnekleri

Arkadaşlar sizlere bir birinden seçkin mutfak örnekleri sunacağım.Bu harika mutfaklar Cozinhas Zelari de Nuzzi’yye ait. Ufak bir atölyede bu işe başlamışlar. Şimdi ise bu harika mutfakları kişiye özel olarak üretiyorlar.Bu aile şirketi 1977 yılında kurulmuş ve yaptıkları kaliteli işler sayesinde giderek büyümüşler.Bu ispanyol şirket İspanyol mutfak mobilyaları, dolap, dolaplar, aletleri, kapılar ve daha birçok ürün sunmaktadır.

Mutfak dekorasyonlarında öne çıkan özellik evin yapısına uygun modeller ortaya çıkarması ve  modernlik, estetik, işlevsellik ve özgünlük gibi temalara dikkat çeker.Arkadaşlar gördüğünüz gibi mutfaklar ana tema aynı olmakla beraber eve göre farklı tasarımları mevcut.Mutfağa baktığımızda modernliğin yanında sadelik hemen göze çarpmaktadır. 

Olabildiğince ayrıntılara dikkat edilmiş. Mutfakları genelde geniş olanlar için uygun yada bu geniş mutfaklarda kendini daha iyi gösteriyor.Mutfaklar olabildiğince yenilikçi.Sıradanın dışına çıkılmış.Havadar rahat mutfaklar ortaya çıkarmışlar.

seckin-mutfak-01 seckin-mutfak-02 seckin-mutfak-03 seckin-mutfak-04 seckin-mutfak-05 seckin-mutfak-06 seckin-mutfak-07 seckin-mutfak-08 seckin-mutfak-09 seckin-mutfak-10 seckin-mutfak-11 seckin-mutfak-12 seckin-mutfak-13 seckin-mutfak-14 seckin-mutfak-15 seckin-mutfak-16

Etiketler:, ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir