Mobilya ve Ev Dekorasyonu

Mobilya ve Ev Dekorasyonu

   Mobilyalar ev dekorasyonunun vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Ürün olarak geniş bir kitleye sahip olan mobilyalar, evin birçok alanında kullanılmaktadır. Hem dekor için hem de yaşam alanını genişletmek için kullanılmaktadır. Salonlar için farklı özellikler taşıyan mobilyalar salon dekorasyonunun vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Sehpalar, gümüşlük, şifonyer ve vitrinler salonların havasını değiştirmektedir. Salonlar için tasarlanan sehpalar bu sezon daha çok büyük ve son derece şık haliyle sunuluyor. Koltuk modelleri ise daha çok klasik ve modern tasarımları ile başka bir güzellik sergiliyor. Yine koltuklara uygun gümüşlükler ise dekoru tamamlamakta ve modern görünümleri ile dikkat çekmektedir.

Mobilyalar deyince akla yalnızca salon gelmiyor tabii ki. Vestiyerler de hemen hemen her evde kullanılmakta ve değişik renk ve model seçenekleri ile talep görmektedir. Vestiyerler koridorlarda hem şıklık sağlamak hem de dağınıklığı ortadan kaldırmak amacı ile talep görmektedir. Telefon sehpaları da yine çok talep gören ürünler arasında yer alıyor. Son yıllarda ev dekorasyonun da çok ilgi çeken ve yoğun talep gören komodinler ise çok şık modelleri ile müşterilerin beğenisini kazanıyor. Daha çok eskitme modellerin canlı renkler ile boyanarak tasarlandığı komodinler tarz yapmayı sevenler için mükemmel seçenekler arasında sunuluyor. Mutfak dolapları da sezonun en yeni modelleri ile büyük ilgi görüyor. Yeni ev alanlar ve evini yenileyenler için inanılmaz şıklıkta mutfak dolapları müşterilerini bekliyor. Bu sezon mutfak dolaplarında en çok talep gören renk ise beyaz olarak izleniyor. Siyah, kırmızı ve gri renklerde bu rengi takip ediyor.

Ev dekorasyonunda özen gerektiren diğer mekân ise yatak odalarıdır. Yatak odaları ne kadar doğru dekor edilirse insan o kadar rahat eder. En moda yatak odası takımları evlerinizde moda rüzgârları estirecek. Raylı modeller küçük odalarda kullanım alanını genişletirken işlemeli ve beyaz renk mobilyalar odalarınıza mükemmel bir şıklık sağlamaktadır. Sezonun modası yuvarlak yataklar ise yatak odaları için muhteşem bir dekor oluşturuyor. Yatak başlıkları ise komodinli olup konfor sunuyor. Böyle muhteşem bir dekorasyon ile yaşamak ise insanın yaşam kalitesini artırıyor.

Etiketler:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir