Mobilya Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz

Evinize mobilya almaya karar verdiniz. Çocuklarınız o evde doğacak, sevdiklerinizle o mobilyaları kullanarak güzel zamanlar geçireceksiniz. Ayrıca o mobilyalar sizin karakterinizi kişiliğinizi yansıtacak en önemli kararlarınızı mobilyalarınızın size verdiği enerjiyle vereceksiniz belki de.
Mobilyalarımızı alırken hem kullanışlı hem de zevkimize uygun olsun isteriz, tabii kesemize uygunluğu da çok önemli, mobilyalarımız hafif olmalı, leke tutmayan cinsten seçmeliyiz ki uzun yıllar zevkle kullanalım mobilyalarımızı.
Modaya uygunluğuna gelince, zamanla modası geçeceği için modaya göre değil de daha çok kullanım ihtiyacına ve mekânın ışığına uygun mobilyalar seçmeliyiz.
Ayrıca mobilyalarımızı eşimizle ya da sevdiğimiz insanlarla, zevkine güvendiğimiz arkadaşlarımızla gidip seçebiliriz. Şimdi konuyu şöyle toparlayabilirsek,mobilyalarımızı ihtiyacımıza göre,zevkimize göre kullanım rahatlığına göre ve tabii ki kesemize göre seçmeliyiz.Sadece fiyatı uygun diye aldığımız mobilyayı sonra atacak yer bulamayız pişman oluruz,.mobilya her yönden bize hitap etmeli ki ihtiyacımızı karşılasın zevkle kaliteli zamanlar geçirelim sevdiklerimizle.Mobilya hemen bir günde seçilmemeli,birkaç mobilyacı gezip, kendimize en uygun olanı seçmekte zorlanmayalım ve o mobilyayı evimizde hayal ettiğimiz zaman içimize sineni seçmekte zorlanmayız.
Mobilyalarımız ayrıca birbiriyle de uyum içinde olmalı evde tam bir uyum yakalanmalıdır. Kapılar yer döşemeleri ve perdeler halılar ve duvarların rengi bile hesaba katılarak onların tarzınızı rengine ve ahengine uygun olarak seçilmelidir. Her şey uyumuyla yakalandı karar verdiniz ve aldınız en güzel zamanlarda kullanmanız dileğiyle

mobilya-alirken-dikkat-edilmesi-gerekenler-0 mobilya-alirken-dikkat-edilmesi-gerekenler-02 mobilya-alirken-dikkat-edilmesi-gerekenler-03 mobilya-alirken-dikkat-edilmesi-gerekenler-04 mobilya-alirken-dikkat-edilmesi-gerekenler-05 mobilya-alirken-dikkat-edilmesi-gerekenler-06 mobilya-alirken-dikkat-edilmesi-gerekenler-07

Etiketler:,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir