Masmavi Bir Ev

Evet arkadaşlar gün geçmiyor ki yeni bir ev modelleri ile karşılaşmayalım. Şimdi tanıtacağımız ev tamamen mavi mavi tonlarından oluşmaktadır. Daha önceki yazılarımızda tanıttığımız boru tipi ev, pahalı bir ev, çatı katı dairesi, kaya ev kadar ilginç evlerimizden biri.

Bir söylentiye göre mavi renk 2013 yılının popüler rengi olacak. Mavi renk insana durgunluk, bilgelik, sakinlik ve güven vermektedir. Ayrıca bu renk, okyanusun rengi olduğu için , istikrar duraklatılmış ve rahat ortamlar oluşturma yeteneğine sahiptir.

Mavi tonları bütün renklerle bir uyum sağlamaktadır. Bu yüzden evinizin her yerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Mavi ve mavi tonları kırmızımsı turuncu ve pembe ile iyi uyum sağladığı gibi gri ve diğer hafif tonları ile de son derece iyi bir uyum sağlamaktadır.

Ev dekorasyonu arkadaşlar bir sanattır. Bir çok güzeller vardır. Bu kesin doğrudur diyemiyoruz.Bazılarımıza göre aşağıdaki fotoğrafları bulanan mavi ev hayallerinin evi olabilir.Bazılarımız için bir anlam ifade etmeyebilir.

Sizlerde kendi evlerinizin fotoğraflarını bize gönderebilirsiniz.Örnek mavi ev hakkında yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

maviev mavi-ev mavi-ev-2

 

Etiketler:,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir