Küçük Dokunuşlar İle Ev Dekorasyonunuza Renk Katın

Küçük Dokunuşlar İle Ev Dekorasyonunuza Renk Katın

Bayanların güzellikleri ile oldukları kadar evlerinin dekorasyonu ile de fazlasıyla ilgili olduklarını söylememize gerek yok herhalde. Güzel bir eve sahip olabilmek hayaliyle sık sık dekoratif değişiklikler yapan bayanlar kişisel zevk ve tercihleri ile ortaya harika görüntüler çıkarabilmekte. Ev dekorasyonunuzdan sıkıldıysanız baştan sona yenilemek yerine ufak değişiklikler ile bambaşka bir ortam yaratabilirsiniz.

Ev dekorasyonu aşamasında yapacağınız küçük değişikliklere o kadar masraf etmenize gerek yok. Basit ama etkili yöntemler ile harika bir ev ortamı oluşturacaksınız. Duvarlarınızın boya tonlarından, mobilya renklerine kadar oldukça önem arz eden renk kombinleri birbirleri ile uyumlu ve iç açıcı olmalıdır. Parlak taşlar ile süslenmiş bir vazo, yemek masası gibi unsurları kullanarak, ev ortamınızda fark edilir değişiklikler yapmaya ne dersiniz? Dekoratif şamdan unsurlarını evinizde bulunan mumlar ile güzelleştirerek, kullanabilirsiniz.

Abajurlarınız ne durumda? Abajurlarınızın başlıklarını değiştirerek, dilediğiniz renk ile süsleyebilir, daha güzel bir eve sahip olabilirsiniz. Oturma odası takımlarını değiştirmek size ağır geliyorsa; üzerlerine yerleştireceğiniz farklı renklerdeki yastıklar ile harika bir görünüm elde etmeniz mümkün. Puflarınızın her birini farklı renk ve desenler ile kaplatarak, yenileyebilirsiniz. Görsel anlamda güzel bir ahenk sağlayabilmek adına deneme yanılma yoluyla pek çok renk tonunu deneyebilir, dekoratif anlamda kendinizi de yenileyebilirsiniz. Herkesin imrenerek baktığı bir ev istiyorsanı şunu aklınızdan çıkarmamalısınız evlerinize bir sanat eseri gözüyle bakın.

Son Aramalar

  • evde küçük dokunuşlar
  • küçük dokunuşlarla ev dekorasyonu
  • eve kucuk dokunuslar
  • evde ufak dokunuşlar
  • ev dekorasyonunda kuçuk dokunuşlar
Etiketler:,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir