İş Ofis Dekorasyonu

Ofisinizin güzel bir yerde olması kadar önemlidir ofisinizin için, gününüzün çoğunu geçirdiğiniz bir yaşam alanı yapıyorsunuz kendinize ve bu alan sizi rahatlatmalı yormamalı bunlara özen göstermeniz gerekir.
Mobilyalarınızı seçerken gösterişe değil rahatlığa ve sadeliğe önem vermeniz sizin sağlığınız ve yorulmamanız için önemlidir. iç boya sından yerleşimine mobilyasından aydınlatmasına kadar her konuda sadeliğe önem vermeniz sizi ve gözünüzü yormayacak tasarım ve mobilyalara önem vermeniz sağlığınız ve işiniz bakımından farklı bir öneme sahiptir. Ofisiniz üretim ve proje alanınızdır bu alanın doğal ve rahat olması sizin için önemlidir. Mesela televizyon yerine bir akvaryum sahte ve gösterişli çiçekler yerine kapalı alanlarda yetişen bodur ağaçlar çok renkli tablolar yerine sade gözü yormayan soluk renkli tablolar seçmeniz işinizi kolaylaştıracaktır.
Ofislerin kullanım alanları ve rahatlığı önemlidir geniş ferah ve huzurlu olması gerekir. Ofis içi boya ve dekarosyonu da çok önemlidir şeffaf cam adalar beyaz tavan ve gözü yormayan aydınlatma sistemi ile desteklemeniz iş sağlığı açısından çok önemlidir. Işıktan ses yalıtımına oturduğumuz koltuktan geçtiğimiz koridora kadar tüm her şey farkında olalım ya da olmayalım gün için de sizin ve personellerinizin performansına etkisi büyüktür.
Personellerin iş seçiminde ofisin konforunu ve görselliğine göre tercih etmesi iş yaşamında ofislerin ne kadar önemli olduğunu iş kalitesi verimi açısından önemini bize daha net anlatmaktadır.

ofis-dekorasyonu-2 ofis-dekorasyonu-3 ofis-dekorasyonu-01

Etiketler:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir