İkea oturma odası dekorasyonu

İkea oturma odası dekorasyonu

Oturma odası gibi en çok vakit geçirdiğiniz yerlerin dekorasyonunun göz zevkinize uygun olması rahat etmeniz açısından çok önemlidir. Yaşam alanınızı dekore ederken doğru, kaliteli ve sizi yansıtan parçaları birleştirmelisiniz. Kendinize uygun nitelikte dekorasyonu yapabilmek için de doğru firmayı bulmalısınız.

Dekorasyon nasıl yapılır?

Seçtiğiniz görünümdeki yastık kılıfları, minderler, sehpalar, vitrinler, halılar ve tekli koltuklarla oturma grubunuzun oda içindeki dekoresini yapabilirsiniz. Her parça için onlarca çeşit bulunan İkea’da oturma odalarının değişik kombinasyonlarını bulmanız mümkünüdür.

Peki, neden oturma odası?

Oturma odası her anlamda kullanışlıdır. Evinizde boşalan bir odayı oturma odasına çevirmek isteyebilirsiniz veya hali hazırdaki eski salonunuza bir oturma grubu satın alabilirsiniz. Açılıp kapanabilen bir kanepe tercih ettiğiniz takdirde oturma odanızı misafirleriniz için bir yatak odası şeklinde de kullanmanız mümkün olur. Rahatça kitap okuyabileceğiniz, dinlenebileceğiniz, televizyon izleyebileceğiniz bir alan yaratmış olursunuz kendinize.

Fiyatları nelerdir?

İkea’da seçeceğiniz bir kanepe, modellerine ve büyüklüğüne göre değişmekle beraber 999 TL gibi bir fiyattan başlamaktadır. 3500 TL’ye kadar uzanan modeller de mevcuttur. Oturma grubunuzu tamamlayacak diğer parça sehpayı da 69,99 TL’den 499 TL’ye kadar olan fiyat aralığındaki modellerden seçebilirsiniz. 450 TL civarında başlayıp 1700 TL’lere çıkan vitrinlerde de göz alıcı şık modeller bulabilirsiniz. Oturma odanızın tüm görünümünü belirleyecek olan koltuk kılıfları 50 TL ile 500 TL arasında değişmektedir. Kendinize ve bütçenize en uygun seçimleri yapabilmeniz açısından her fiyat aralığında ürün bulmak mümkün.

Etiketler:,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir