Evinizin Modasını Geçirmeyin!

Evinizin Modasını Geçirmeyin!

Eviniz günümüz dekorasyon trendlerin uygun mu? Pek çok insan için bir zorunluluk olarak görülebilen dekorasyon aşaması bazıları için de bir zorunluluktan ziyade bir tutku halini almıştır. Her yıl binlerce firma farklı konseptler ile karşımıza çıkmaktadır. Ev dekorasyonu aşamasında günümüzün trendleri hakkında bilgi sahibi olarak eşyalarınızı temin ettiğinizde ya da yenilediğinizde her anlamda bakılmaya değer evlere sahip olacaksınız. Evinizin modasının günümüz trendlerine uygun olabilmesi adına modern çağın hızlı gelişimini iyi takip etmeli, evlerinizi sıkıcılıktan uzak tutarak, hareketli canlı görünümler elde edebilirsiniz.

Evinizin dekorasyonunu canlı tutmak illa ki tonlarca para harcamanıza gerek yok! Örneğin; şifonyer’i komple yenilemek yerine desenli kulplar takarak, farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz. Geleneksel yöntemler ile üretilen mobilyaların her zaman için daha sağlam olabileceğini aklınızdan çıkarmayın. Marangoz elinden çıkan el emeği mobilyalar oldukça sağlam olacaktır.

Perdelik kumaşlarınız ne durumda. Oldukça pahalı olan perdelik kumaşları tercih edebilirsiniz. Bütçeniz yeterli ise; ipek, keten ve pamuklu kumaşları tercih edebilirsiniz.

Çiçekli, çizgili ve kareli kumaşlar dönem dönem moda olabilmektedir. Siz yine de uçuk pembe, krem ve bej renk tonlarını tercih edin.

Duvar renginin dekorasyon aşamasının en büyük etmenlerden olduğunu söyleyebiliriz. Duvarlarınız mobilyalarınız ve diğer aksesuarlarınız iyi bir renkte kombinlendiğinde ortaya çıkan sonuçlar herkesi memnun edecektir. Beyaz, fildişi, mine, krem renk tonları ferahlık hissi verecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir