Evinizi ve Yatak Odanızı Mumlarla Süsleyin

Evinizi Mumlarla Süsleyin.

Ev dekorasyonunda aksesuarların vazgeçilmez bir konumda olduğunu söyleyebiliriz. Her anlamda güzel bir eve sahip olabilmek adına kullanılan aksesuarlar yerinde kullanıldığında dekoratif anlamda harika görünümler elde etmenizi sağlayacaktır. Akşam yemeklerinizi yediğiniz masanızı farklılaştırmaya ne dersiniz? Yemek masanızın orta kısmından kenarlara uzanan ince uzun bir ayna kestirip, üzerini irili ufaklı mumlar ile süsleyebilirsiniz. Ortaya çıkan görünüm sizleri mest edecek. Sıcak havalarda kullanmadığınız şöminelerin boş durması dekoratif anlamda güzel görünmezdi öyle değil mi? Renkli camlar ile süslemeler yapabilirsiniz. Ya da istediğiniz bir noktaya yerleştirebilirsiniz.

Yatak Odanız Ne Durumda

Pek çok bayan ve erkeğin en çok dikkat ettiği faktörlerden bir tanesi; yatak odalarının cazip, şık bir görünümde olmasıdır. Peki romantizm kattınız mı? Yatak odalarınızda romantik bir hava sezmek istiyorsanız aynanızın önüne yerleştireceğiniz mumlar harika bir görünüm oluşturacaktır. Evinizde takımı bozulan kadehleriniz var ise; işte bu iyi haber. Kullanmadığınız kadehlerine içerisine dekoratif kum yerleştirip, onun üzerine de mum koyabilirsiniz.

Silindir cam vazoları sadece çiçekler için mi kullanıyorsunuz? Dekoratif anlamda büyük etkiler yaratan mumları silindir cam vazoların içerisine yerleştirerek, güzel görünümler elde edebilirsiniz. Bardaklarınızı kullandınız mı? Sadece su içmek için mi kullanıyorsunuz? Sihirli bir dokunuş ile güzel bir ışıklandırma sistemi yapabilirsiniz. Kadehleri ters çevirerek, mum koyabileceğiniz şamdanlıklar yaratabilirsiniz. Tamamen sizlerin hayal gücüne kalmış bir durum. Güzel bir düşünce ile harika görünümler elde edebilirsiniz.

mumlarla ev dekorasyonu
mumlarla ev dekorasyonu
mumlarla ev dekorasyonu

Son Aramalar

  • mumlarla oda süsleme
  • mumlarla ev süsleme
  • mum dekorasyon fikirleri
Etiketler:, ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir