Ev Eşyalarınızı Farklı Bir Şekilde Kullanın!

Ev Eşyalarınızı Farklı Bir Şekilde Kullanın!

Ev dekorasyonunun olmazsa olmaz unsurları arasında bulunan ev eşyaları günlük hayatta ihtiyaçlarımızı karşılayabilmesinin yanı sıra görsel anlamda da güzel bir görünüm elde etmenizi sağlamaktadır. Mutfak eşyalarının ev dekorasyonunda farklı kullanımları sonucunda zaman zaman harika bir görünüm elde edilebilmektedir. Mutfaklarınızda bulunan farklı işlevlere sahip eşyaları değerlendirebilirsiniz.

Kağıt Kalıplar:

Pek çok bayanın kek yaparken kullandığı kağıt kalıpları kavanoz kapağı olarak kullanmaya ne dersiniz? Güzel bir görünüm oluşurdu öyle değil mi? Deneyin.

Yılbaşı Süsleri:

Yılbaşında ağaçlara yerleştirilen süsleri bir araya getirip, kavanoza koyduktan sonra ışıklandırma olarak kullanabilirsiniz. Küçük küçük lambaların yer aldığı bir kavanoz düşünün.

Lens Kutusu:

Lens kutularının pek çoğumuz bilmekteyiz. Tuz ve karabiber koymak için ideal kutular olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Çin Yemeği Çubukları:

Siparişin yanında gelen çin yemeği çubuklarından temin edebilirsiniz. Birkaç sallama çayı ve bitki çayını aynı anda demleyebilmenin yollarından bir tanesi.

Şamdan:

Evinizde şamdan yoksa kadehi ters çevirerek, alt kısmına mum yerleştirebilirsiniz.

Pano:

Panonuz bulunmuyorsa tavanız var.

Paketlerin Ağzı Açık Kalmasın:

Farklı kıskaçlar ile paketlerinizin ağzını kapatabilirsiniz.

Hayal gücünüze bağlı olarak pek çok dekorasyon fikri edinebilir, her anlamda güzel bir eve sahip olabilirsiniz. Ev dekorasyonu yaparken biraz hayal gücünüzü kullandığınızda ortaya çıkan sonuçlardan hem siz hem de misafirleriniz memnun kalacaklardır. Güzel bir dekorasyon adına farklı unsurlar deneyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir