Ev Dekorasyonu

Çoğumuzun en özgün olabildiği nadir alanlardan olan evlerimiz genellikle bizi en iyi yansıtan ortamlardır. İnsanlar ev dekorasyonlarında ilk bakışta rahata önem verir gibi görünse de aslında kendilerini evin dekoru üzerinden anlatabilme çabasındadırlar.
Ev ziyaretlerinde ilk dikkatimizi çeken her zaman evde kullanılan mobilyalar, aksesuarlar ve renklerdir.Ev dekorasyonunda genellikle ev sahiplerinin sosyal ve ekonomik durumlarına göre şekillenen salonlarda, ihtişam ve geniş alanlar tercih edilirken, oturma odasında tv izlerken nasıl en rahat olunabileceği kriterdir.Mutfaklarda genellikle yemek yaparken rahat, nefes alınabilir genişlikte ve bir çok ev aletinin bir arada nasıl en pratik kullanılabileceği önemlidir.

Ev dekorasyonunda kişinin içi dünyası ve özel hayatına dair en açık alan yatak odasıdır ve genellikle insanların en rahat olmak istedikleri yerdir.Sağlıklı iyi bir uyku ve dinlenmek için genellikle farklı ışıklandırma sistemleri, herkesin uyku alışkanlıklarına uygun yatak seçimleri ve sonuçta en önemli etken huzur yatak odası dekorlarını belirlemekte ki ilk tercihlerdendir. Genellikle banyoda vakit geçirmeyi seven insanların büyük ve aksesuara önem verilen banyolar tercih ettiklerini, pratik kullanımlar ve sadece banyo yapmak isteyenlerde ise çok daha kolay ve hızlı kullanımlara uygun banyolar tercih ettiklerini görüyoruz.
Ev dekorasyonu herkesin aslında bütçesi yetebildiği kadar ilgilendiği bir alandır. Ziyaret ettiğimiz ev kişinin iç dünyasından açılan küçük bir pencere gibidir.

Etiketler:,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir