EV DEKORASYON ÜRÜNLERİ VE AKSESUARLAR

Ev denilince aklımıza  günün tüm yorgunluğunu attığımız  huzur bulduğumuz   sığınaklarımız yuvalarınız gelmektedir.  Evimizin olması  bizim orada huzur bulacağımız anlamına gelmiyor tabii ki de evimizin olması kadar evimizi yaşanacak bir yuva haline getirebilmekte bir o kadar önemli bir kavramdır. Bunun için öncelikle evimizin dekoratif işlemlerini eksiksiz olarak yerine getirmemiz şarttır.

Ev dekorasyonu yapmadan önce dekorasyonumuza uygun renk ve aksesuarları doğru bir şekilde seçmemizde yarar var  mesela bir biblo ev aksesuarları açısından yerinde bir seçim olabilir. Hem tasarım hem estetik alanda evimizin dekorasyonun aksesuarlarına da önemi büyük olan küçük ayrıntılardır. Bu biblolar birçok türde karşımıza çıkarak evlerimize şıklık kazandırmaktadır: Aile figürlü biblo aşk temalı biblo aile figürlü biblo melek biblo ve sanatsal figürlü biblolar olmak üzere birçok çeşit sunmaktadır.

Bunların yanında küçük aksesuarlar olarak bilinen bir başka ev dekorasyon aksesuarlarından biri de görsel zenginliğin yanında yaşam alanlarına ve geçmişimize kimlik kazandırmak açısından önemi büyük olan fotoğraf albümleriyle ev aksesuarlarımıza zenginlik katacaktır. Küçük ev aksesuarlarına ek olarak mumluk vazo, gazetelik, şaraplık takı askılığı takı askılığı, kutular, dekoratif arabalar gibi birçok ev aksesuarı ev dekorasyonlarımız da evlerimize hem görsel hem de estetik açıdan ev sahiplerine huzur ve mutluluk verecektir. Tüm bunların yanında beyaz eşya seçimlerimizin de önemli olduğu ve ev dekorasyonuna uygun renk ve boyutlarda seçimlerin yapılması da bizim lehimize olacaktır. Son olarak lavabo ve banyo  dekoratif seçimler de evimizin doğal görümünde bir bütünlük sağlayıp daha da göze hitap edecek tonların ortaya çıkması sağlanmış olacaktır.

Etiketler:, ,

EV DEKORASYON ÜRÜNLERİ VE AKSESUARLAR için yapılan yorumlar : 1 Yorum yapıldı


  1. ev dekorasyonu  yorumladı. 19:12 - 04 / 08 / 2013:

    kitaplıklar çok güzel dekorlarda harika

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir