Eski Mobilyaların Değerlendirmesi

Devir ekonomi devri.Eski eşyalarınızı artık çöpe atma vakti geçti. Eski eşyalardan sizlere nasıl yararlanır? bu soruya cevap arayacağız ve bir kaç örnek size sunacağız.

Arkadaşlar ekonomik olarak dünya çok iyiye gitmemekte. Son günlerde geri dönüşüme çok önem verilmeye başlandı. Çünkü dünya kaynakları giderek tükenmekte. Sizde bu geri dönüşüme destek vererek hem ekonominizi korumuş hemde dünya kaynaklarını kormuş olursunuz.

Örneği aşağıdaki 1.Resimde palet bir koltuk haline getirilmiş çokta güzel olmuş.Üzerinde ufak bir minder ile balkonlarda ortama iyi ayak uydurmuş.2.Resimde çerçevelerin içerileri çıkarılmış güzel bir dekoratif malzeme olmuş.Diğer resimde eski çöp tenekesi  atılma yerine ters çevrilmiş bir sehpa olmuş.Çokta güzel olmuş.Diğer bir resimde eski kapı atılmak yerine çalışma masası haline getirilmiş.Sizde bu şekilde eskimiş ahşaplarınızı terasta çalışma masası yapabilirsiniz.

Arkadaşlar sizlerin bu şekilde bir çalışmanız olmuşsa yorumlarda dile getirebilirsiniz.Bu şekilde ortaya yüzlerce fikir çıkmış olur.

Arkadaşlar sizce nasıl olmuş?

eski-esyalardan-faydalanma-01 eski-esyalardan-faydalanma-02 eski-esyalardan-faydalanma-03 eski-esyalardan-faydalanma-04 eski-esyalardan-faydalanma-05

Son Aramalar

  • mobilya geri dönüşüm
  • eski mutfak eşyalarını nasıl değerlendirebilirim
Etiketler:, ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir