Doğru Mobilya Seçimi

Doğru Mobilya Seçimi

Ev dekorasyonu ile ilgilenenlerin ve evlerine bakım yapanların birçoğunun özel ilgi alanları arasında yer alan mobilyalar ev dekorasyonunda azımsanamayacak bir öneme sahiptir. Her anlamda güzel bir eve sahip olmak istiyorsanız mobilya seçiminizi iyi yapmalı, güzel bir dekorasyon çıkarmalısınız. Doğru mobilya seçimi yapmanızı sağlayacak tavsiyeler:

Daha önceden doğru mobilya seçimi hakkında bir yazımız olmuştu.O yazımızı okuyabilirsiniz.

Bu Mobilyayı Sevdim!

Pek çok kişinin düştüğü ortak noktalardan bir tanesidir. Ben bu mobilyayı sevdim diyerek alacağınız mobilyalar evlerinizde emanet gibi durabilir. Mobilyanızı sevmek tabi ki önemli fakat; işlevsel özellikleri de dikkate almalısınız.

Vitrinden Seçme:

Mağazaların tamamında bulunan vitrinler üzerinden satılan ürünlerin vitrin’de harika görünüp, normalde hiç de öyle olmadığı durumuna illa ki şahit olmuşunuzdur. Mobilyalarınızı seçerken malzemesine varıncaya kadar inceleyin. Süs eşyası almıyorsunuz!

Teknik Sorular Mı Dediniz?

Mobilyayı beğendiğiniz dışarıdan çok güzel görünüyor peki ya teferruatı? Garantisi var mı kullanılan malzemeler kaliteli ve dayanıklı mı? Bu tarz soruların cevaplarını alabilmelisiniz.

Evinize Göre Mobilya Seçin:

Mobilyaların her eve uygun olmayacağını söyleyebiliriz. Yani anlatmak istediğimiz her mobilya türü her eve uyum sağlamayabilir. L tipi mobilyaların daha önce satışlarının oldukça artması da bu faktörün göz ardı edilmesi sonucu ortaya çıkmıştır.

Detaylara Önem Verin!

Detaylar kesinlikle göz ardı edilmemesi gereken konulardandır. Mobilya mobilyadır! Düşüncesinden sıyrılıp, biraz olsun detaylara inmeye çalışın. Her firmanın kendine has çizgileri vardır. Ürünü sanat eseri yapan ise; bu çizgilerin güzel kullanılmasıdır.

Etiketler:,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir