CAFE MOBİLYA SEÇİMİ VE DEKORASONU

Cafe işletmeciliği yapacaksanız insanların mekanlarınızda farklı bir şey bulması amacı ile dekorasyon işlerine ayrıca önem vermeniz gerektiğini bilmelisiniz. Günümüzde bireylerin sosyal hayatlarında oldukça yoğun bir şekilde vakit geçirdikleri yerdir cafeler. Bu yüzden cafe dekorasyon sürecinde dikkat etmeniz gereken şey gelen müşterilerinize sadelik ve görselliği bir arada sunabilmektir.

Kullandığınız masa ve sandalyelerin konseptinize uygun bir yer olması gerekmektedir. Bu sebeple klasik ya da modern temalı seçimler yapmanız gerektiğini bilmelisiniz. Örneğin bir aile veya daha çok öğrenciye hitap edecek bir yer ise tamamen seçeceğiniz ürünler farklılık gösterebilir. Bu sebeple hizmet ağınızın tespiti seçeceğiniz ürünler için son derece önem arz etmektedir. Duvar içinde taşlarla ilgili konseptler duvar kağıtları ya da mekanınızda ki diğer eşyalara uygun bir renk ile armoni oluşturmanız gerekmektedir. Tabi tüm bunlar içinde yapacağınız mobilya seçimi oldukça önemli bir nokta olacaktır.

Genel itibari ile kafe dekorasyon renkleri daha çok pastel tonlar yönünden tercih edilmektedir. Bu sebeple ahşap rengi krem veya soft renk seçimleri daha çok tercih edilmektedir. Cafeleriniz için ilk arayacağınız özellik gelen müşterilerinizin kendilerini daha rahat hissedebilecekleri bir alan yaratmaktır. Hem sohbetlerini edebilecekleri hem de görsel olarak iyi şeyler bulabileceği bir cafe onların her zaman tercih sebepleri arasında yerini alacaktır. Sadeliği görsel bütünlükte birleştirebilmek bu işin en önemli sacayağı gibi duruyor. Mekanınıza daha derin bir hava katmak için aynalar aynı zamanda daha iyi bir görünüm için canlı bitki türlerine de yer vermeniz sizin için artı bir değer olacaktır. Servis ürünlerinizin de hem mobilyalarınıza hem de diğer eşyalara uyumlu olmasına dikkat etmenizi önerir keyifli ve başarılarla dolu ticari yaşam dileriz.

Custom-Commercial-Furniture-Design-Installation-in-Alphalpha-Cafe-by-FurnitureLab gal_38

Etiketler:,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir