Bu Yılın Modasına İmza Atacak Renkler

BU YILIN MODASINA İMZA ATACAK RENKLER

                Ülkemizde koltuk takımı konusunda kalabalık ailelerin tercihi olan sandıklı bazalar bu yılda yine popülerliğini ve yerini korumaya devam edecektir. Hem yer konusunda hem konfor ve rahatlığı konusunda hem de birçok amaca uygun olmasından dolayı mobilya üreticilerinin ve tüketicilerin her zaman baş tacı olmaya sürdürmektedir. Ev dekorasyonunda son moda olan çok şık ve dekoratif olarak üretimi yapılan sandıklı bazalar mağazaların bu yılki kreasyonlarında yerlerini almışlardır. Bu bazaların metal ve ahşap olmak üzere iki modeli bulunmaktadır.

Metal olanlar kullanım açısından daha kolay ve hafiftir. Dışı ahşap olanlar ise iç aksamları yine metal olup daha ağır olmaktadır. Bu bazaların fiyatları kazandırılan klasik görünümden dolayı daha pahalı olmaktadır. Çalışanlar için eve geldikleri andan itibaren evin tüm alanlarında rahat edebilmeleri ve hafta sonlarının dinlendiriciliğinin çok fazla olmasından dolayı ise yatak odası kişiler için çok önemli bir bölümdür. 2013 yılı için ön plana çıkarılanlar rahatlık ve dinlendiricilik konularıdır. Onun için tasarımlarda duvarların renk seçimi çok önemlidir. Seçilecek renkler bulunulan alanı daha sevimli, sıcak ve daha büyük gösterecektir. Ev dekorasyonunda son moda olan renklerin başında güneş gibi odanıza girecek sarı gelmektedir. Yumuşak bir hava yaratmak istiyorum derseniz küf yeşili veya ardıç mavisi ve mercan kırmızısı önerilebilir. Ayrıca bu renkleri beyaz krem ve siyah tonları ile birleştirip çok muhteşem bir hava yaratabilirsiniz. Yatak odanız için seçeceğiniz mobilyalar sizde uyum ve pozitiflik yaratması açısından oval olmalıdır çünkü sert köşeli olan mobilyalar gözleri çok uyarır ve zihninizi meşgul eder.

Ev aksesuarlarından biride yastıklardır genelde kare şeklinde olan yastıkların bu sene en çok yurtiçi ve yurtdışından manzaralar, sözcükler, tanınmış sanatçılar, geometrik desenlerden oluşarak ve kolay çıkarılması açısından fermuarlı su geçirmeyen kolay temizlenebilen bir şekilde hazırlanmıştır. Model ve zengin çeşidi ile her zaman beğenilen aksesuarlar arasında yerini almaktadır. Bu yıl ev dekorasyonunda son moda olan retro tasarımlar çok fazla ilgi toplayacağa benziyor. Ayrıca cam ve kristaller pastel, toprak renkleri ve zümrüt yeşili bu senenin dekorasyonuna imza atacaktır

Etiketler:, ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir