Bu senenin En Gözde Olanı Renkli ve Geometrik Desenli Halılar

BU SENENİN EN GÖZDE OLANI RENKLİ VE GEOMETRİK DESENLİ HALILAR

                Ev dekorasyonu dediğimizde hemen aklımıza salon, yemek, yatak ve oturma odası, mutfak, banyo antre ve koridor gelmektedir.  Her zaman evimizin döşenmesi konusunda değişiklik istesek bile bu istediğimiz anda yapabileceğimiz bir şey değildir. Fakat araştırarak bulacağımız fikirler ve öneriler sayesinde bütün evi bir anda yapamasak bile zamanla birer birer evimizin bölümlerini ele alıp dekorasyonunu değiştirebiliriz. Ev dekorasyonunda son moda olan çok şık olarak dizayn edilmiş modelleri gördüğünüzde sizler seçim konusunda kararsız kalabilirsiniz.

İsterseniz tavandan başlayabiliriz konumuza; Bu yılın en moda olan avizeleri her zaman modası geçmeyen klasik avizelerdir. Yeni sezon için hazırlanan modeller klasikliğin şıklığını ve asaletini bir kez daha gözler önene serecektir. Belki evinize eşyalarınıza uygun olmayacağınız düşünebilirsiniz bunun için size uygun olabilecek farklı bir model seçmek isterseniz bu konuda zorlanabilirsiniz. Zira yeni yaratılan klasik avize çeşitleri baş döndürücü bir şekilde tasarlanmıştır. Bu şık avizelerin fiyatları her bütçeye uygun olduğu gibi pahalı olanıda mevcuttur bunu araştırdığınızda göreceksiniz. Şimdide sırada halılar var bu senenin en gözde ve trend olan modelleri canlı renklerden oluşmaktadır. Yani bu sene halılar konusunda çok renkli bir yıl olacaktır. Renklerin cümbüşlüğüne ilginç tasarımlara sahip geometrik desenlerde eklenince ortaya muhteşem bir görüntü çıktığını göreceksiniz. Halınızı değiştirmek isterseniz bunlar size iyi bir fikir olabilir. Ev dekorasyonunda son moda olan halılarda rengârenk yünlerden ve farklı modellerden örülerek birleştirilmiş halılarda çok gündemde olacaktır.  Birçok farklı şekle sahip olarak renkli kare, üçgen, daire, dikdörtgenden oluşan geometrik desenler ve hasırdan yapılmış halılarda günün modası olacaktır.

Oturma odasında bulunan televizyonların konduğu altlıklar artık günümüzde ünite olarak büyük ve farklı modelleri ile karşımıza çıkmaktadır. Bu üniteler sadece televizyon koymak için değil sinema sistemi ile birlikte birkaç aksesuar, kitap veya istediğiniz tarzda bir şeyler yerleştirebilirsiniz. Ev dekorasyonunda son moda olan bu üniteler yer bakımından çok tasarruflu olmasından dolayı sizlerin evlerinizin vazgeçilmez bir parçası olmaya devam edecektir. Bu üniteler şimdilerde ışıklandırılıp evin havasını çok daha romantik hale getirmektedir.

1 geometrik desenli halı 2 geometrik-desenli halı 3 geometrik desenli halı

Etiketler:, ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir