Arçelik Beyaz Eşya: Beyaz eşyada en doğru seçim

Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu, kurutma makinesi, pişirici gibi ürünlerden oluşan eşya gurubu İlk çıktığı zamanlarda genelde beyaz renkte oldukları için beyaz eşya adını almışlardır. Beyaz eşya denildiğinde akla ilk gelen markalardan birisi Arçelik’tir. Arçelik firması Türkiye genelinde yaklaşık 22 bin çalışanı ile en büyük elektronik üreticilerindendir. İç piyasada beyaz eşya, LCD ve klima pazarlarında lider olması büyük bir firma olduğunu desteklemektedir. Arçelik, beko, grundig, blomberg gibi markalarla ürünlerinin pazarlamasını yapan marka, Avrupa’nın birçok ülkesinde lider durumda bulunmaktadır. Örneğin: İngiltere’de buzdolabı, derin dondurucu ve çamaşır makinesi ürün gruplarında lider durumdadır. Hedef olarak dünya pazarlarını temel alan firma bu şekilde büyüme sağlamaktadır. Ürün ve uygulamalarının dinamik yapıda olması sürekli daha fazla tüketiciye ulaşmasını sağlamıştır. Ayrıca; çevremiz tertemiz, tema 10 milyar meşe, erozyon belgeseli, NTV yeşil ekran, ENVER projeleriyle doğaya ve çevreye olan duyarlılığını da göstermiştir. Doğal kaynakların tüketimini verimli bir şekilde kullanılması, ürettiği ürünlerle uluslar arası enerji verimliliğine tam uyum sağlaması, teknoloji takibinin olması ve sürekli günceli yakalaması Arçelik markasının ilkelerindendir.
Piyasada bu kadar fazla marka varken neden Arçelik Beyaz Eşya alınmalıdır? Sebepleri çok çeşitli olması markanın gözde olmasını sağlamıştır. Marka en yenisini ve en iyisini üretiyor olması, büyük aileler için gerekli olan büyük hacmi sağlaması, hem doğa dostu hem de cebinizin dostu olması, sürekli ulaşılabilir bir marka olması sebepleriyle markanın ürünleri ilgi görmektedir. Ekonomiyi düşünen ürünler üretmesi, hayatınızı kolaylaştırması, ürünlerinde kaliteli materyaller kullanması ve doğa dostu olması da tercih sebebi olmasına olanak sağlamıştır. Görüldüğü gibi Arçelik Beyaz Eşya almak için birçok neden bulunmaktadır. Garantilerinin 7 yıl olması da bu nedenleri pekiştirmektedir. Türkiye’nin hemen hemen her ilinde Arçelik Beyaz Eşya satan firmalar bulunmaktadır. Beyaz eşyanızı alırken, konfor düşünülerek üretilmesi, gelecek ve doğa dostu olması, tasarımlarıyla üst düzey teknolojiyi evinize taşıması ve temiz, hijyenik bir yapı sağlayarak sağlıklı olmanızı sağlamasını da göz önünde bulundurmalısınız.
Markanın 574 tane teknik servisi bulunmaktadır. Ülke genelindeki servis ağı oluşumunu göz önüne alırsak rahatlıkla alacağınız bir ürün dizisi olmalıdır. 7 gün 24 saat ulaşabileceğiz müşteri hizmetleri ile de (4440 800) istediğin an iletişime geçebilirsiniz. Markanın ürünlerine birçok şekilde ulaşabilirsiniz. Arçelik web sitesi  (arcelik.com.tr) site üzerinden alışveriş bunlardan bir tanesidir. Siteye olacağınız ücretsiz üyelikten sonra sisteme giriş yaparak alacağınız ürünün siparişini verebilirsiniz. Anlaşmalı olduğu yurt içi kargo ile ürün adresinize teslim edilecektir. Aldığınız ürünün elinize ulaşma süresi maksimum 10 gündür. Kredi kartınızla 3D güvenlik şifresini kullanarak güvenli bir şekilde alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Unutmadan söylemek gerekir ki aldığınız ürünün kargo ücreti Arçelik tarafından karşılanmaktadır. Aldığınız üründe herhangi bir sorun çıktığından iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.

Etiketler:,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir