Ağzınız Açık Kalacak İşte Size KONAK

Konak nasıl olur bu güne kadar hiç görmemiştim. Ben ilk resimleri gördüğümde inanınki ağzım açık kaldı. Yuh dedim bir ev bu kadar olur dedim. Arkadaş bu nasıl bir evdir.Evin içinde bin tane tema mevcut. Her odası ayrı bir olay.Allah!ım ne güzel evler varmış. Konak böyle güzelse bilemiyorum cennet nasıl bir yerdir.

Harika bir ev.Harika bir tasarım.Harika bir ev dekorasyonu.Konak tabi zengin abilerimizin. Beyonce ve rapçi Jay-Z biz $ 400,000  dolara kiraladı.Yok ben alacağım diyorsanız. 43.5 milyon dolar vermeniz  gerekiyor. Arkadaşlar bende bu evde neler var diye merak etmiştim. Sizlere sıralayım. 1.Adet  bowling salonu, 1.adetli 10 koltuklu tiyatro salonu, 1.Adet sanal golf sahası, 1.Adet  paten bölgesi ve tırmanma, 1. adet kapalı jakuzi ve masaj, 1. adet  basketbol sahası ve diğer squash, su altı hoparlör, vb ile ısıtmalı yüzme havuzuna sahip bir spa alanı. Sayamadığım daha bir çok özellik . Mubarek ev değil bir şehir. 

Resimlere dikkatlice bakınız süper ince ayrıntılar mevcut.Her bir resimden bir kitap yazılır. Arkadaşlar bu abartımı heyecanıma verin.Aslında sizlerle daha önceki yazılarımızda güzel evler tanıtmıştık. Örneğin bu evimiz. İngiliz evimiz. Yada dağ evimiz vardır.

Etiketler:, , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir