2014 Yılı Trendi Ev Dekorasyon Önerileri

2014 Yılı Trendi Ev Dekorasyon Önerileri

2014 yılı içerisinde evlerinizi baştan sona yenilemeyi planlıyorsanız yazımızı sonuna kadar okumanızı tavsiye ederiz. Evlerinize 2014 yılında nasıl bir görünümde olacak? Evlerinizin oturma odasına, yatak odasına şöyle bir bakmanızı tavsiye ederiz. Evinizde hakim olan renk tonu ve tasarım çizgisi nedir? Az çok evinizde hangi renklerin hakim olduğunu biliyorsunuzdur. 2014 yılı içerisinde eski dönemlerden Osmanlı döneminde kalma figür ve unsurların hakim olacağını söyleyebiliriz. Daha çok mobilyalarda görülen farklı motifler, işlemeler bu yılda oldukça trend.

Gerek medya üzerinden gerekse internet üzerinden yayın yapan dizilerin Osmanlı dönemlerini konu edinmiş olması ev dekorasyonu yapmak isteyen insanları eskiye yöneltmiş, eski işlemeli, motifli unsurların kullanımına itmiştir. Bu yıl klasik ürünler de oldukça revaçta. Klasik mobilyalardan kastımız avangart mobilya türleridir. Bu yıl oldukça revaçta olan mobilya türü pek çok evde görülebilir. Ev dekorasyonu aşamasında her türlü faktör sizlerin kişisel zevk ve seçimlerine bağlıdır. Kişisel zevklerinize uygun olan unsurları kullanmanız ortaya çıkacak sonuçlar bakımından pozitif olacaktır.

Her bakımdan güzel bir eve sahip olmak demek illa ki modaya uyulacak demek değildir. Göz zevkinize güveniyorsanız birbiri ile harika uyum sağlayan dekoratif unsurları kullanabilirsiniz. Evlerinizin mobilyalarından, aksesuarlarına kadar geniş bir ölçüde değişiklik yapma şansına sahipsiniz. Evlerinize bir sanat eseri gözü ile bakarsanız her anlamda harika bir görünüme sahip olabilirsiniz.

2014-dekorasyon-trendleri

Etiketler:, ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir